Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Haziran Sayımız Çıktı
Anne Bebek Dergisi Haziran 2017 / Sayı 198 Sayı 198 - Haziran 2017

Tatil başlasın!

Haziran ayına girmiş bulunuyoruz. Haziran demek; güneş, karne, tatil, yani yaşamı biraz yavaşlatıp, bazı şeylere ara verip, biraz dinlenmek demek. Koşuşturmaktan yorulan bedenimizi ve zihnimizi boşa alıp, fabrika ayarlarımıza dönmek için yaşamdan azıcık zaman çalıyoruz.

Bu duygu ve isteklerle hazırladık haziran sayımızı. Elbette Babalar Günü ayın gündemi. Yaşamımızdaki önemi ve rol modelliği tartışılmaz olan babalarımızın günü kutlu olsun. Onlara hitaben, çocuklar için baba kavramının önemini anlatan yazılarımız, hediye önerilerimiz ve elbette annelerden gelen kutlama mesajlarımız var. Ayrıca ünlü babalarımıza da sorular yönelttik ve baba olmak üzerine duygularını paylaştık.

Bebeğinizin sıcak havalarda daha rahat olması için cilt bakımı ve ilk banyosu konularını seçtik. Bunaltan yaz günlerinde vücuduna değen sudan daha rahatlatıcı bir şey olamaz. Ayrıca giysilerine ve kullandığınız ürünlere de dikkat edin. İsilik ve alerjik reaksiyonlar nemle artış gösterir.

Karne heyecanı, tatil düzeni ve çocuğunuzla çıkacağınız seyahat için ipuçları. Tam da aya uygun merak edilen başlıklar. Bilgilerinizi tazelemek ya da ilk tecrübelerinizi yaşamadan “nasıl davranmalıyım, ne yapmalıyım?” gibi sorularınıza cevap verecek konularımızı okuyabilirsiniz.

Ekranların tanınan yüzü Zuhal Topal, bu sayımızda annelik heyecanını bizlerle paylaştı. Kızı ile harika ve eğlenceli bir çekim gerçekleştirdiğimiz Zuhal Hanım’ın enerjisi sayfalarımızdan sizlere de akacak.

Son dakikacılar için metabolizma hızlandırıcı öneriler, geçen ay gerçekleşen Türkiye’nin en büyük etkinliklerinden olan Jinekoloji ve Pediatri kongrelerinden haberler, hamilelikte diş sağlığı, besin alerjileri gibi başlıklarda diğer konularımız arasında…

Bol güneşli, dinlenceli bir ay geçirmeniz dileğiyle…
Berna Paşahan

Bu sayıda Öne Çıkan Konu Başlıkları