Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Kasım Sayımız Çıktı
Anne Bebek Dergisi Kasım 2017 / Sayı 203 Sayı 203 - Kasım 2017

Merhaba,

Kasım soğuğunda içinizi ısıtacak, enerjinizi artıracak bir gülümseme ile merhaba. Bu ayda sizler için dopdolu, merak edilen konuları işleyen, renkli bir dergi hazırladık. Umarım beğenirsiniz.

Bu ay bir yazı dizisine başladık. Hamilelik sürecinde neler yaşayacağınızın anlatıldığı bu yazı dizisinde, her hafta sizde ve bebeğinizde oluşacak değişimler ve gelişmeler işlenecek. İlk 6 hafta ile ilgili bilgiler bu ay. “Ne zaman hamile kaldığınızı anlarsınız, ilk belirtiler nelerdir, ilk haftalarda bebekte neler olur?” gibi onlarca sorunun cevabını bulacağınız detaylı bir yazı dizisi başlangıcı oldu, devamı da gelecek. Takipte olun.

Yine anne babaların en çok merak ettiği konuların arasında yer alan, “bebeğim beni duyuyor mu?” başlığı da konularımızın arasında. Bebeklerin anne karnında duyma yetilerini kullanmaya başladığını belirten uzmanlar, dil gelişiminde en etkili unsurun bebekle yapılan birebir iletişim olduğunu vurguluyorlar. Ek gıdaya başlarken nelere dikkat etmeli, tıkalı burunların yol açacağı sorunlar da bebek kategorisindeki konularımız arasında.

İBS Anne Bebek Çocuk Fuarı’na az bir zaman kaldı. 15-17 Aralık tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi Harbiye’de olacak fuarda her sene olduğu gibi bizde varız. Sizler için sürprizlerimizle birlikte… Ajandanızı şimdiden hazırlayın, standımızda bir çay içmeye bekliyoruz.

Bu ay dergimizde iki ünlü ismin ebeveyn olduktan sonra yaşadıklarını paylaştığı iki röportajımız var. İlki Mesut Akusta. Eşi ile birlikte ailelerine yeni katılan kızlarının verdiği heyecanı bizlerle paylaştı. İkincisi ise anne olduktan sonra, annelere özel bir kafe açan Nagehan Şaşmaz. Necati Şaşmaz’ın sevgili eşi, oğullarının annesi. O da annelik ve girişimcilik serüvenini bizlerle paylaştı.

Yaşamın farklı alanlarından, farklı renkleri bir arada bulabileceğiniz bir sayı oldu Kasım sayımız. Keyifle ve merakla okumanız dileğiyle…

Yeni yıla “bir” kala, eskilerden şimdiden kurtulmaya başlayacağınız enerjik bir ay olsun. Sevgiler…

Berna Paşahan
 

Bu sayıda Öne Çıkan Konu Başlıkları