Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Nisan Sayımız Çıktı
Anne Bebek Dergisi Nisan 2017 / Sayı 196 Sayı 196 - Nisan 2017

Nisan sayısından merhaba,

Bahar aylarını yaşamaya başladık. Güneşten daha çok faydalanmak, enerjimizi yükseltmek, D vitamini yüklenmek için haydi evden dışarı.

Bu ay sizler için renkli mi renkli sayfalar hazırladık. Tüm ailenin keyifle yemesi ve parklarda bahçelerde daha çok oynayabilmek için Tijen Aktay’dan orijinal makarna tarifleri aldık. Mutlaka deneyin, çok seveceksiniz.

Doğanın uyanışı, bazılarımız için sıkıntı oluşturabiliyor. Evet, bahar alerjilerinden bahsediyoruz. Polen ve ot alerjisi olanların dikkatli olması, önlemler alması gereken aylar. Sizin ailenizde de alerji sorunu olanlar varsa, alerji konumuzu mutlaka okuyun. Aşılamadan, alınabilecek önlemlere kadar açıklayıcı bilgilerle dolu.

Çocuklar ne zaman evde yalnız kalabilir, anne adayları için hafif beslenme mümkün mü? Kişisel verileriniz ne kadar koruma altında, ikiz hamilelikler nasıl yaşanıyor, bebeklerde doğum lekeleri nelerdir, bebeklerde damak tadı nasıl ne zaman oluşur gibi ilgi çekici konularımızı sayfalarımızda bulacaksınız.

Bu ay 23 Nisan Ulusal Egemenlik Çocuk Bayramı ve Otizm Farkındalık Ayı. Çocuklarınızla nerelere gidebileceğinizi ve otizm nedir ne değildir konusunu da sayfalarımızda işledik.

Keyifle okumanız dileğiyle, bilgi ve sevgiyle kalın…  

Berna Paşahan


 

Bu sayıda Öne Çıkan Konu Başlıkları