Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Ocak Sayımız Çıktı
Anne Bebek Dergisi Ocak 2018 / Sayı 205 Sayı 205 - Ocak 2018

Merhaba

2018’in ilk sayısı ile sizlerle olmanın keyfini yaşıyoruz. Yoğun geçen bir ayın ardından, yılbaşı gecesinin mahmurluğu da henüz üzerimizde iken sizlerleyiz. Siz de bizim gibi “evim evim güzel evim” diyenlerdenseniz, alın kahvenizi ya da çayınızı, kurulun en rahat koltuğunuza, sıcacık ve yumuşacık bir ortamda dergi okumanın tadını çıkarın.

Geçen ayı oldukça yoğun ve hızlı bir tempoda geçirdik. Malum fuar vardı. Okurlarımız için bir ritüele dönüştürdüğümüz “fuara özel hediye paketli aboneliğimiz” sizlerden yine yoğun bir ilgi gördü. Hedeflerimize ulaştık, hatta yetişemedik. Gelecek seneye daha dolu ve sürprizli bir hazırlık yapmak için şimdiden listeler hazırlıyoruz. Standımızı ziyaret eden tüm okur ve dostlarımıza, ürünleri ve tasarımları ile bize destek veren markalarımıza tekrar teşekkürler.

Fuar hazırlık yoğunluğu sürerken, dergimizi de hazırladık bir yandan. Sizler için birçok konuyu sayfalarımıza taşıdık. Sömestr tatili yaklaşırken, çocuklar için nasıl bir tatil olmalı konusunu ele aldık. Uzmanımız karne ve tatil değerlendirmesi üzerine bilgiler verdi. Özge A. Lokmanhekim ise gidilebilecek yer önerileri…

Yazı dizimizin son bölümü de bu ay sayfalarımız arasında. 9 ay 10 gün süren hamileliğinizin 2. ve 3. trimesterlarında sizde ve bebeğinizde yaşanacak değişimleri ve yapmanız gereken hazırlıkları okuyabilirsiniz. Bebeklerde motor gelişim, uyku terörü, çocukların ihtiyaç duyduğu vitaminler, hamilelikte yapılması gereken testler gibi birçok konuda dergimizde… 

Bu sene dergimizde yer almasını istediğiniz başlıkları, merak ettiğiniz konuları, görmek istediğiniz yüzleri bizlere yazın. Sizlerden gelen talepler ile dergimiz daha canlı ve keyifli olacak.

Sevgi ve saygı ile dolu bir 2018 yaşamak dileğiyle…  

Berna Paşahan

Bu sayıda Öne Çıkan Konu Başlıkları