Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Yarı Yıl Alternatifleri Bizden
Yarı Yıl Alternatifleri Bizden
Türkiye'nin İlk Prematüre Bebek Bakım Kitabı Raflarda
Türkiye'nin İlk Prematüre Bebek Bakım Kitabı Raflarda

Hayatınızı Kolaylaştıran Arnica Küçük Ev Aletleri

Hayatınızı Kolaylaştıran Arnica Küçük Ev Aletleri

Ev içi kullanımına yönelik teknolojik cihazlarla hayatı kolaylaştırmayı amaçlayan Arnica, elektrikli ev aletleri grubunda yer alan ürünleriyle modern hayatın konforunu tüketicilerin yaşam alanlarına taşımaya devam ediyor. Üretim felsefesini; "teknolojiyi ve estetiği aynı potada bir araya getirerek yenilikleri tasarlamak ve üretmek" olarak tanımlayan SENUR, kurulduğu 1962 yılından bu yana varlığını sürdürüyor. Tüketici davranışlarına verdiği hızlı refleksler sayesinde ihtiyaca uygun çözümler sunan şirket ürünlerinde; fonksiyonelliği, ergonomiyi ve dayanıklılığı ön planda tutuyor.

Küçük Ev Aletleri ile Büyük İşler

Arnica, elektrikli ev aletleri ürün yelpazesindeki tüm ürün kategorileriyle günlük yaşamınızın en büyük yardımcısı olmaya aday. Arnica, tüketicilerinin ev içi konforunu optimum seviyeye çıkarmak için teknolojinin tüm nimetlerini kullanıyor. Ev temizliğinden içecek hazırlamaya, kişisel bakımdan küçük mutfak aletlerine kadar hayatın tüm noktalarına temas eden küçük ev aletleri grubundaki ürünlerin her biri, bugün iki yüzü aşkın geniş bir aileyi temsil ediyor. Şirketin köklü geçmişinin ve yıllara dayalı bilgi birikiminin bir uzantısı olarak ortaya çıkan Arnica uzmanlığı, elektrikli ev aletleri ürün ailesinin tüm üyelerinde; kalite, teknoloji ve ergonomi olarak kendini hissettiriyor.
Arnica'nın mutfak kategorisindeki küçük ev aletleri, en lezzetli yemekleri hazırlamanıza olanak tanıyor. İşlevselliğe, kullanım rahatlığına ve kolay temizlenebilir parçalara sahip olan bu cihazlar vasıtasıyla mutfaktaki zamanınızı daha efektif değerlendirebilir, farklı tatlara imza atabilirsiniz. Mutfak kategorisindeki elektrikli ev aletleri çözümlerinde ilklere imza atan Arnica uyguladığınız tariflerde kusursuz ölçümler yapmanızı sağlayan mutfak tartıları beğeninize sunuyor. Homojen karışımlar yaratmanıza olanak tanıyan blenderler ise yemek hazırlama sürecinizi keyifli ve eğlenceli bir noktaya taşıyor. Arnica mutfak robotları, mikserler, doğrayıcılar ve kıyma makineleri ile lezzet hayatınızda harikalar yaratabilir, mutfağınızı renkli bir dünya haline getirebilirsiniz.

Tam Kıvamında Lezzetler

Arnica'nın pişirme ve kızartma kategorisindeki küçük ev aletleri ile hem ana yemeklerinizi hem de atıştırmalıklarınızı tam kıvamında hazırlayabilirsiniz. Elektrikli tost makinesi ve yumurta pişirme makinesi ile sabah kahvaltısını şenlendirebilir, mısır patlatma makinesiyle evde sinema keyfi yapabilirsiniz. Waffle makinesi ile waffle lezzetini evinize taşıyabilir, dilediğiniz içerikte keyifli ve lezzetli waffellar hazırlayabilirsiniz.
Arnica'nın ızgara modelleri ile evinizi dumana ve kokuya boğmadan, dilediğiniz pişirme sürelerinde ızgara yemekler pişirebilirsiniz. Elektrikli ızgaralar ile de piknik alanlarındaki mangal keyfini evinizde yaşayabilirsiniz. Arnica'nın ekmek kızartma makineleri ise kıtır ekmek sevenlerin vazgeçilmezi olmaya aday. Sabah kahvaltıları ya da atıştırma saatleri için leziz ekmekler hazırlamanızı sağlayan ekmek kızartma makineleri, aynı anda iki ya da üç dilim ekmeği dilediğiniz kıvamda kızartıyor. Hatta derin dondurucuda sakladığınız ekmek dilimlerini de saniyeler içinde hazırlayarak damak zevkinize uygun hale getiriyor.
Tek ya da iki adet pişirme bölümü ile farklı alternatifler sunan Arnica elektrikli ocaklar, kolay taşınabilir yapıları ile mutfağınıza fonksiyonellik katıyor. Elektrikli tavalar kızartma işlemleriniz için farklı bir seçenek oluşturuyor.

Güne Hızlı Bir Başlangıç

Arnica'nın içecek kategorisindeki küçük ev aletleri, günlük içecek hazırlama sürecinizi keyifli hale getirerek, sizi istediğiniz karışımlarda meyve suyu deneyimleriyle tanıştırıyor. Katı meyve sıkıcıları ile dilediğiniz meyve çeşitlerinden oluşan meyve kokteyllerini, mevsimine uygun olarak keyifle hazırlayabilir, tüm aileye lezzetli sunumlar yapabilirsiniz. Arnica'nın çay makineleri, kahve makineleri ve su ısıtıcıları ile de sıcak içecek keyfinizi doruk noktalara çıkarabilirsiniz.
Elektrikli ev aletleri çözümlerinde geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Arnica, ev gereçleri kategorisindeki; hava nemlendiriciler, elektrikli şofbenler, mutfak aspiratörleri, vantilatörler, elektrikli ısıtıcılar, radyatörler ve farklı modellerdeki ütüler ile evinizin uçtan uca tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.
Arnica'nın elektrikli ev aletleri grubunda yer alan saç bakım ürünleri, son kullanıcının hem zamandan kazanmasına hem de güne hızlı bir başlangıç yapmasına yardımcı oluyor. Gerek tasarım gerekse ergonomi açısından üst düzey bir kalite sergileyen cihazlar, son yıllarda da tüketicilerden oldukça yoğun ilgi görüyor. Modern hayatın koşuşturması içinde, özellikle kuaföre gitmeye vakit bulamayanlar, zamanın hızına Arnica'nın kişisel bakım grubundaki küçük ev aletleri ile ayak uyduruyor. Arnica'nın saç kurutma makinesi ailesi ile saç maşası, saç şekillendirici ve saç düzleştirici ürün gruplarında yer alan cihazlar, saçınıza hassas dokunuşlarla dakikalar içerisinde şekil veriyor.

Saç Dostu Teknoloji

Arnica, özellikle kişisel bakım gibi hassasiyet ve dikkat gerektiren konulardaki ürünlerini kendine özgü değerlerle harmanladığı uzmanlığı ile üretiyor. Bu uzmanlık, saç hücrelerine ve cilt dokusuna zarar vermeyen, saç dostu bir teknoloji olarak ürünlere yansıyor. Ayrıca; fonksiyonellik, çoklu mod, opsiyonel kullanım, ergonomi, sağlamlık ve tasarım gibi özellikler de Arnica'nın küçük ev aletleri grubundaki kişisel bakım ürünlerini fark edilir kılıyor.
Arnica, saçlarda güçlü, parlak ve dolgun bir görünüm sağlamak için saç kurutma makinesi ürün grubundaki cihazları eşsiz bir üfleme ve hassas ısı ayarı teknolojisi ile donatıyor. Tüm cihazlar, saç kurutma işlemini hızlı ve etkili bir biçimde, saç tellerine ve cilt dokusuna zarar vermeden gerçekleştiriyor. Markanın saç kurutma makinesi modellerinin hepsinde minimum çift ısı ayarı ve soğuk fön fonksiyonu bulunuyor. Motor ve üfleme teknolojisi açısından benzer ürünlerin bir tık üzerine çıkan Arnica, saç kurutma makinesi ürün grubu, tüketicilere fiyat performans avantajı sunuyor. Cihazlardaki model sabitleyici soğuk şok düğmesi, saçınıza daha kalıcı şekil vermenize olanak tanıyor. Saç kurutma makinesi kategorisindeki cihazlar, daha bukleli ve hareketli bir görünüm kazanmanız için difüzör fön başlığı donanımı da içeriyor. Arnica'nın saç bakım ailesi; ergonomik sap dizaynı, asma aparatı, konforlu bir tutuş ve kullanım avantajlarıyla tüketicilerinin hayatına kolaylık katıyor. Hızlı ve etkili bir kurutma sağlayan saç kurutma makinesi modelleri, ürün özelinde hava yönlendirme başlığı ve iyonizer teknoloji gibi ekstra fonksiyonlar da içeriyor.
Arnica'nın saç maşası gurubunda yer alan saç maşası modelleri ise kullanıcıların ev konforunda profesyonel sonuçlar almasına yardımcı oluyor. İyon teknolojisi ile donatılmış cihazlar, saç elektriklenmelerini önleyerek dengeli ve pırıltılı bukleler ortaya çıkmasını sağlıyor. Ayarlanabilir sıcaklık derecesi, saç tipine uygun ısının tercih edilmesine olanak tanıyor. Böylelikle beklenmedik kazaların da önüne geçilmiş oluyor.
Saçları yıpratmadan şekillendirmeye yardımcı olan Arnica saç şekillendirici ürününün döner silindir başlığı, saç şekline karar vermede kullanıcılara özgür alanlar tanıyor. Markanın saç şekillendirici cihazı sayesinde, ister dalgalı ister düz saç elde etmek çok kolay. Ayrıca saç şekillendirici ürün grubunun bir diğer üyesi olan iyonizerli tarak, saç tarama işleminde oluşan elektriklenmenin önüne geçiyor. Ürünün ideal boyutları, çantada taşımak için kolaylık sunuyor. 
Saçlarda, kusursuz ve pürüzsüz bir düz görünüm elde edebilmenin baş mimarları olan saç düzleştirici cihazlar ise farklı sıcaklık ayarlama fonksiyonuna ve saçı yıpratmayan ısıtıcı plakalara sahip. Düz saç kullanmayı tercih edenler için pratik ve hızlı bir çözüm sunan Arnica saç düzleştirici küçük ev aletleri; farklı renk seçenekleri, üç ayrı modeli ve iyonizerli alternatifleriyle tüketicilerin tercihine sunuluyor.
Küçük ev aletleriyle büyük işler başarmak, maksimum konforu yakalamak ve hayattan dakikalar kazanmak isterseniz Arnica ürünlerinden birini seçebilir, hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebileceğini Düşündüğümüz Diğer Haberler
FACEBOOK YORUMLARI
ANNEBEBEK ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorumları görebilmek, soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmak için facebook hesabınız ile giriş yapmalısınız.

Facebook’ta adınıza gönderim yapmadığınızı bilmenizi isteriz..