Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Hem Eğlenecek Hem Öğrenecekler

Etkinlik Hakkında

Anadolu Yakası’nın yepyeni yaşam merkezi Emaar Square Mall, 19 Ocak – 04 Şubat 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek sömestr tatilinde “Karneval” adını verdiği etkinlikler ile çocuklara sınırsız eğlence sunacak. Cartoon Network özel etkinlik alanından, çocuk sinemalarına kadar pek çok farklı etkinlik bu tatilde çocukları bekliyor.

Sadece eğlence değil, çocukların yaratıcılıklarını da geliştirebilecekleri etkinliklerin olacağı Cartoon Network Hayal Stüdyosu alanında çocuklar 4 farklı Cartoon Network karakterini tablet bilgisayarlar üzerinden boyarken, “Storyboard” etkinliği ile yarım kalan hikayeleri tamamlayacaklar.

Emaar Square Mall’da kurulacak Cartoon Network Hayal Stüdyosu’nda çocuklar için en ilginç aktivitelerden biri ise “stop motion atölyesi” olacak. Bu aktivitede çocuklar basit stop motion teknikleri öğrenecekler ve yaptıkları çalışmalar aktivite sonunda mail yolu ile onlara gönderilecek.

Emaar Square Mall’da çocuklar tatil boyunca çocuk sinemaları, atlıkarınca, minizone ve FunLab’de yorgunluklarını atıp, eğlenceye doyacaklar. Bu kapsamda Emaar Square Mall, Emaar Akvaryum, sinema ve FunLab’in bulunduğu eğlence paketini de alabilecekler. Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi’ne giriş, Cinemaximum Emaar’dan bir sinema bileti ve FunLab’de kullanılmak üzere 100 TL’lik kredinin yüklü olduğu eğlence paketinin biletleri ise sadece 99 TL.

Eğlenmek İçin Alternatif Çok

Emaar Square Mall’da bulunan Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi de gerçekleştireceği etkinlikler ile tatilde çocukların ilgi odağında olacak. Çocukların sabırsızlıkla beklediği etkinliklerin başında köpekbalıklarını beslemek geliyor. Ekstra ücretle, Cuma günleri hariç her gün gerçekleştirilecek olan bu etkinlik için yaş ve boy sınırı bulunuyor. Emaar Akvaryum ve Sualtı Hayvanat Bahçesi ziyaretçileri ayrıca, gün içinde uzmanlar tarafından yapılan canlıların beslenme seanslarını da izleyebiliyor.

26-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan Maceracı Yüzgeçler Minika Festivali’nde ise, çocuklar aileleri ile birlikte sömestr tatilinde daha eğlenceli ve kaliteli zaman geçirecekler. Minika ekibinden MC yönetiminde gün boyu sürecek eğlenceli etkinlikler arasında Dans Show, kostüm karakterler, maske yapımı ve boyama, oyun platformları, oyun hamuru, karakter boyama, puzzle atölyesi ve oyun konsolları ile oynama yer alıyor.

Etkinlik Tarihi: 20/01/2018
Etkinlik Yeri: İstanbul - Üsküdar
Detaylı Bilgi: http://www.emaarsquaremall.com/istanbul-eglence-merkezi
İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler