Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
İngiltere'nin Ödüllü Aile Etkinlikleri Yaratıcısı Joımove Annelerle Buluşuyor

Etkinlik Hakkında

Uluslararası Dans Konseyi, UNESCO tarafından tanınan ve 2014 yılında İngiltere’de “Netmums UK Classes For You” ödülünü kazanan bebeklerle dans programlarının yaratıcısı JOIMOVE, yedi ülkeden sonra şimdi Türkiye’de!

2013 yılında, profesyonel balerin Selen Yılmaz tarafından İskoçya’da hayata geçirilen Uluslararası İnisiyatif Joimove; ebeveynlerin bebekleriyle keyifli vakit geçirmelerini, güvenle birbirlerine bağlanmalarını teşvik edecek “bebeklerle dans” programlarını Türkiye’nin farklı noktalarında düzenlemeye başladı. 

Hem çocukların hem de yetişkinlerin dansla ve müzikle iç içe olarak, hayatlarına pozitif hareketi katmalarını sağlayan marka, “Babies” dersleri ile 0-18 aylık bebekleri, “Kids” dersleri ile 18 ay- 9 yaş arası çocukları ebeveynleri ile birlikte dans ettirerek, aile arası bağların ve iletişimin güçlenmesini sağlıyor. Bebeklerin ergonomik taşıyıcılar ile giyildiği ve güvenli dans hareketlerinden oluşan Joimove Babies programlarında bebekleri doğru taşıma teknikleri, bebeklerle yapılabilecek doğru egzersiz methodları gibi eğitici bilgiler de veriliyor. 

Türkiye’de şimdilik “Babies” ve “Kids” programlarıyla hizmet vermeye başlayan Joimove, programlarına katılanlara yeni bir sosyal çevre ile JOIMOVER olma fırsatını ya da seçilen programların eğitim süreçlerini tamamlayarak “JOIMOVE Eğitmeni” olma fırsatını sunuyor.

Programlar Hakkında:
JOIMOVE Babies
Ergonomik taşıyıcılar ile 0-18 aylık bebekleri giyerek dans edilen Joimove Babies, ebeveyn ile bebeğin hem fiziksel hem de duygusal boyutta güvenle bağlanmalarını teşvik eder. Tüm katılımcılar için pozitif ve sosyal bir atmosfer yaratmayı hedefleyen bu program, ebeveynlerin minik bebekleri ile birlikte katılabilecekleri eşsiz bir fırsat. Joimove Babies katılımcıları aktif ve sosyal bir çevre ile tanışırken, bebekler de iç dünyalarındaki gelişime katkısı olan müzik ve ritim ile tanışır. Joimove Babies, kucakta bebek varken yapılabilecek düşük tempolu danslara odaklanır.

JOIMOVE Kids
Joimove Kids, ebeveynlerin 18 ay- 9 yaş arası çocukları ile birlikte katılarak, Cha Cha, Bachata, Bale, Salsa gibi dans türleri ile tanışabildiği eğitim programıdır. Çocukların gelişmekte olan kişiliklerini, koordinasyon yeteneklerini ve kendilerine güvenlerini şekillendiren Joimove Kids derslerinde, çocuklar kendilerini yaratıcı dans ve müzik aracılığıyla ifade ederken, yetişkinler farklı tarzlarda dans ederek, çocukları ve çevresi ile keyifli vakit geçirir.

Bilgi için: info@consultants.com.tr | 0533 740 89 86 | www.consultants.com.tr

Etkinlik Tarihi: 19/03/2016
Etkinlik Yeri: İstanbul - Merkez
İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler