Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
POLLYANNA

Etkinlik Hakkında


İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatroları’nın ilk büyük prodüksiyonlu çocuk müzikali Pollyanna, bu hafta seyirciyle buluşuyor.

Oyunun Konusu;

Annesi yıllar önce yaşamını yitirince, yardım derneği himayesinde yaşamaya başlayan Pollyanna, babasını da kaybettiği haberini alır. Bu hayat dolu küçük kız, katı ve kuralcı biri olarak tanınan Polly Teyzesiyle birlikte yaşayacaktır. Pollyanna’nın konağa gelmesiyle beraber çevredeki herkesin hayatı değişmeye başlar. Dünya çocuk edebiyatının en önemli eserlerinden biri olan Pollyanna, her tür olumsuz durumda bile ''mutluluk''un yaratılabileceğini; çözüm üretebilme yeteneği kazandıktan sonra hayata umutla bakılabileceğini anlatıyor.

Dramaturgisini Gökhan Aktemur’un, sahne tasarımını Ayhan Doğan’ın, kostüm tasarımını Ayşen Aktengiz Bayraşlı’nın, ışık tasarımını Murat Özdemir’in, müziğini Deniz Noyan ve Özlem Noyan’ın,
kareografisini Senem Oluz’un, ses düzenini Gökhan Suna’nın yaptığı, fotoğraflarını Nesrin Kadıoğlu’nun çektiği oyunda; Berk Samur, Canan Kübra Birinci, Çağrı Özgür Hün, Destan Batmaz, Dolunay Pircioğlu, Emrah Derviş Soylu, Ezgim Kılınç, Hüseyin Kefeli, Nazan Yatgın Palabıyık, Onur Şirin, Ömer Barış Bakova, Serap Doğan, Yeşim Mazıcıoğlu, Z. Bahar Çebi ve Zeynep Çelik Küreş rol alıyor.

Oyun; 5, 12, 19, 26 Şubat 2017 tarihlerinde Kağıthane Sadabad Sahnesi’nde seyirciyle buluşacak.

 

Etkinlik Tarihi: 05/02/2017
Etkinlik Yeri: İstanbul - Kagithane
Detaylı Bilgi: www.ibst.gov.tr
İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler