Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.

Gökhan Türkmen

Çocuk ruhumu kaybetmeden baba olmak istedim.

Gökhan Türkmen ile Röportaj: Çocuk ruhumu kaybetmeden baba olmak istedim.


Gökhan Türkmen dediğimde aklınıza ilk hangi şarkısı geliyor? Benim “Çatı katı…” Nasıl güzel bir şarkıdır o öyle değil mi? Bu şarkılardan ötürü de romantik ve sakin yapıda bir kişiyle karşılaşacağımı biliyordum ama olgunluk konusunda “Tamam ya adam her şeyi halletmiş!” diyeceğimi düşünmemiştim hiç. Altını çizmek isterim anlatılanların, söylenilenlerin, önemsediklerinin kendisini olgunlaştırdığını söylerken bir ukalalık çerçevesinde değil de aksine yanlış anlaşılmasın tavrının verdiği mahçuplukla dillendiriyor. Sosyal sorumluluk projelerini önemsiyor, insan olmanın önemini ve sorumluluğunu biliyor, kızları Nil Rona ve Leyla Ada’yla hayatının keyfini sürüyor, arada eşiyle kaçamaklar yapıyor, çocuklar arasındaki dengeyi sarsmamak için özenli davranıyor… Temmuz sıcağına yakışan bu sohbet için Gökhan Türkmen’e teşekkür ediyoruz.

Sakin bir karakter çiziyorsunuz ekranlarda. Kızlarınız da bizi aynı sakinlikte karşıladı. Size mi çekmişler?

Genel olarak sakinler ama çocuk hareketliliği var elbette. Bazen çok çabuk iletişime geçebilirken bazen de durabiliyor.  Biraz ben biraz anne diyebiliriz.

Aralarındaki yaş farkı az. İlki ve ikincisi desem…

Birinci çocuk, anne baba etrafında, sadece onunla ilgilenildiğini görerek büyüyor. İkinci çocukta evde bir bebek var onu görüyor. Anne babasının kendisinin dışında başka birisiyle daha ilgilendiğini görüyor. Bu yüzden farklı bir yol ikinci çocuk.


Devamı bayilerdeki Temmuz/199. Sayımızda…

Röportaj: Aslıhan Gündüz
Fotoğraf: Şahver Koçulu

FACEBOOK YORUMLARI
YORUMLAR

Yorumları görebilmek, soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmak için facebook hesabınız ile giriş yapmalısınız.

Facebook’ta adınıza gönderim yapmadığınızı bilmenizi isteriz..