Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Anne Bebek Dergisi ve annebebek.com.tr Sitesi Hakkında

2000 yılında yayın hayatına başlayan Anne Bebek Dergisi 17 yıllık yayın geçmişi ile sektördeki en köklü dergilerden biridir.

Her ay sayfalarında anne bebek çocuk ve genel sağlık konusunda uzman doktorların görüşlerine yer veren dergimiz, geldiği noktada hem tıbbi çevrelerin hem de anne babaların yakından takip ettiği bir sağlık dergisi konumundadır.

Yay-Sat dışında özel hastanelere de ücretsiz ulaştırılan dergimiz dağıtım politikası ile de farklıdır. Hastanelerin bekleme salonlarında bulunan, yeni doğum yapan annelere hediye edilen dergimiz, ulaştığı insan sayısı göz önünde bulundurulduğunda en çok okunan anne bebek dergisi konumundadır.

Annebebek.com.tr de bu birikim ve sevginin bir ifadesi olarak doğdu. Hamileliğin planlandığı ilk günden başlayan serüveninize ortak olmak…

Derginin sitesi olmaktan ziyade anne baba bebek ve çocuk ile ilgili her şeyi bulabileceğiniz bir sağlık portalı oluşturmak istedik. Ana kategorilerde hamilelik, bebek çocuk sağlık ve babalık ile ilgili aradığınız tüm bilgilere ulaşırken, güzellik, yeni çıkanlar, gündemdeki haberlerle de tüm yenilik ve gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.Bebek isim, videolar, yemek tarifleri, foto galeri, testler, hesaplamalar ve daha birçok interaktif bölümle de ilgi duyduğunuz araştırdığınız bilgiye ulaşmanız mümkün.

Annebebek.com.tr yenilenen yüzü ve zenginleşen içeriği ile siz anne ve babaların her an yanında. Parmaklarınızın ucunda…