Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Sirkeci Garı'nda Çikolatanın Tarihine Yolculuk

Etkinlik Hakkında


İstanbul’un simgelerinden biri olan Tarihi Sirkeci Garı, Türkiye’nin en ‘tatlı’ festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.  Uluslararası Çikolata Festivali, 20-23 Nisan tarihleri arasında Tatu Creative Studios, ThePartners ve Medyadoktoru Yapım’ın organizasyonuyla çikolata tutkunlarının damak hafızalarında eşsiz lezzetler bırakacak. Ulusal ve uluslararası birçok markanın yanı sıra artizan çikolatacılarının katılacağı festivalde, çikolata tutkunları birbirinden eşsiz lezzetlerle buluşacak.
Hikayesi 4 bin yıl öncesine uzanan çikolatanın mucizevi yolculuğuna tanıklık etme fırsatı sunan festivalde, BAU GASTRONOMİ ve USLA Akademi işbirliği ile çikolata şeflerinin katılacağı seminerler, söyleşiler, workshoplar, çikolatanın teknolojiyle buluştuğu birbirinden farklı uygulamalar, interaktif festival deneyimi de yer alacak.

ÇOCUKLAR İÇİN ‘TATLI’ SÜRPRİZLER

Çikolata Festivali’nde çocukları da ‘tatlı’ sürprizler bekliyor.  Bu vazgeçilmez lezzetin tutkunu olan çocuklar da kendileri için özel olarak oluşturulan Kidszone alanındaki birbirinden eğlenceli aktivitelerle hem festival keyfini hem de 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşayacak.
Çikolata Festivali 20- 21 Nisan tarihlerinde  10.00 -20.00,  22-23 Nisan tarihlerinde ise 10.00-22.00 saatleri arasında tüm çikolata tutkunlarını Tarihi Sirkeci Garı’nda ağırlayacak. Biletler Biletix’te…

 

Etkinlik Tarihi: 20/03/2017
Etkinlik Yeri: İstanbul - Fatih
Detaylı Bilgi: www.cikolatafestivali.com
İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler