Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Yaz Sıcaklarına Özgün Çözümler
Yaz Sıcaklarına Özgün Çözümler - Columbia - Anne Bebek Modası Yaz Sıcaklarına Özgün Çözümler - Columbia - Anne Bebek Modası
MARKA Columbia
FİYAT 169,90 TL-279,90 TL

Omni-Freeze Zero ve Omni-Shade teknolojileri ile yazın en sıcak günlerinde Columbia ile serinliğin tadını çıkarırken güneşten de korunacaksınız.

Her sezon özgün tasarımları son teknolojilerle birleştirerek Outdoor tutkunlarına yenilikçi çözümler sunan Columbia, yaz sıcaklarında outdoor aktivitelerden vazgeçmek istemeyenlerin beklentilerine geniş ürün yelpazesiyle karşılık veriyor.

Spor severleri zorlayan terleme problemine teknolojik olarak çözüm getirerek ferahlatıcı bir çözüm sunuyor. Teri aktive edip buharlaştırma sürecini hızlandıran mavi halkalar sayesinde Omni-Freeze Zero ürünleri kullanıcıda sonsuz bir serinlik hissi sağlıyor. Sık kullanıma ve yıkanmaya dayanıklı olarak üretilen Omni-Freeze Zero, yaz aylarında spor yapmanın zorluğunu ortadan kaldırıyor.

Üstün serinletici Omni-Freeze Zero teknolojisine ek olarak, gömlek, t-shirt ve pantolonlarda bulunan Omni-Shade teknolojisi ile açık havanın tadını çıkarırken güneşin zararlın ışınlarından korunacaksınız.