Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Tarz Sahibi Çocuklara
Tarz Sahibi Çocuklara - Wepublic - Anne Bebek Modası Tarz Sahibi Çocuklara - Wepublic - Anne Bebek Modası Tarz Sahibi Çocuklara - Wepublic - Anne Bebek Modası Tarz Sahibi Çocuklara - Wepublic - Anne Bebek Modası
MARKA Wepublic
FİYAT

Özgür ve yeni nesil alışveriş anlayışı ile açıldığı ilk günden bu yana perakende dünyasını farklı deneyimlerle buluşturan WEPUBLIC, yeni sezonda ürün gamına dünyaca ünlü çocuk markalarını da ekledi.

2-14 yaş grubu çocukların giyimden oyuncağa ve kırtasiyeye kadar tüm ihtiyaçlarının yer aldığı WEPUBLIC Çocuk Bölümü’nde aralarında; Scotch and Soda, Wild and Gorgeous, Billie Blush, Epic Design Shop, Joules, How to Kiss a Frog, Puma, Adidas, Lego, American Outfitters, Courage and Kind, Fabric Flavours, New Era, Havaianas, Crocs, Fiji, Pera Pie’ın da bulunduğu pek çok marka yer alıyor.

Süper kahramanlar konseptinde ise; Star Wars, Batman, Superman, Minnie ve Beauty&Beast’in lisanslı ürünleri çocuklarla buluşuyor. WEPUBLIC Çocuk Bölümü ayrıca giyimlerine özen gösteren cool çocuklar için WEPUBLIC markalı t-shirtlerini tarzlarına göre kişiselleştirme ve kendilerini özgürce ifade etme fırsatı da sunuyor.