Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Ocak Sayımız Çıktı
Anne Bebek Dergisi Ocak 2017 / Sayı 193 Sayı 193 - Ocak 2017

2017 başlarken…

Yeni başlayan her yıl için, dilekte bulunmak adetten… 2016 olmaz denilen o kadar çok şeyi oldurttu, o kadar fazla acı biriktirdi ki, cümleler anlamını yitirdi başlayan yıldan beklenilenlere dair. Ama dedik ya, adetten… Yüreği sevgiyle çarpan, sadece kendi çocuğu için değil tüm çocuklar için yaşanılası dünya özlemi duyan insanların barış ve huzurla nefes alabildiği günler diliyorum.

2017 yılının bu ilk sayısında sizlere enerjisi bol, yeniliklerden haber veren, keyifli bir dergi hazırlamaya çalıştık. Annelerin sıklıkla sorduğu bebeklerde uyku, beyin gelişimi ve oda hazırlığı ilk sayfalarımız arasında. Geçen aydan itibaren Güneş Aksüs’ü dergimizde görmüşsünüzdür. Bebek bekleyen Güneş Hanım, hamilelik sürecinde neler yaşadığını ve elbette beslenme düzenini bizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Sömestr tatiline az bir zaman kaldı. Uzmanımızdan karne ve tatil değerlendirmesi aldık. Ayrıca çocuğunuzla yapabileceğiniz aktiviteler ve etkinlik önerilerine de yer verdik. Kış hastalıkları, çocuklara özel yemek tarifleri ve her gün duyduğumuz şiddet haberleri karşısında çocuğumuza ne söylememiz, nasıl yaklaşmamız gerektiğine dair öneriler de sayfalarımız arasında…

Anne adayları içinde bu ay; pilates, rahatlatan besin önerileri, diyabetik hamilelerin dikkat etmesi gerekenler ve prematüre bakımında yenilikler konu başlıklarımız arasında.

2017’nin huzur getirmesi dileğiyle, keyifli okumalar…

Berna Paşahan

Bu sayıda Öne Çıkan Konu Başlıkları