Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Şubat Sayımız Çıktı
Anne Bebek Dergisi Şubat 2018 / Sayı 206 Sayı 206 - Şubat 2018

Merhaba,

Şubat ayından hepinize merhaba. Bu ay da size dopdolu ve renkli bir dergi hazırladık. Sayfalarımızda birçok merak edilen başlığa yer verirken iki tanınan ismin hikayesini de sizlerle paylaştık.

İlki ekranlardan tanıdığınız bir çift. Murat-Nihan Aygen çifti. Kendilerinin mutlu ve son derece uyumlu  bir evlilikleri var. Birbirlerine duydukları sevgi ve saygıyı fotoğraf karelerinden sizde mutlaka fark edeceksiniz. Ve elbette kızları Nil… Sevgi dolu bir ailede, ilgi ile büyüyen bir çocuğun tüm özelliklerini gösteren Nil, bilinçli anne baba olmanın çocuğu nasıl etkileyebileceğinin en güzel örneği…

Diğer ismimiz ise: Geb-be Pınar. Sosyal medyadan tanıdığınız bu isim, aslında başarılı ve araştırmacı bir ebe. Mesleğine aşık ve onu doğru icra etmek ve topluma tanıtmayı kendine görev edinmiş bir kişilik. Geb-be Pınar’ı daha yakından tanımak için bu özel röportajı okuyabilirsiniz.

Bu ay dergimizde; bebek masajından evlerinizde sağlayacağınız güvenlik önlemlerine, ateşlenen çocuğa ne yapmalıdan D vitamininin önemine, hangi yaşta hangi oyuncağı almalı konusundan çocuklarda yaratıcılığın önemine, yeteneğini nasıl keşfedersinizden hamilelikte başarı şansını artıran faktörlere kadar birçok konuyu bulacaksınız. Dedim ya, dolu dolu bir sayı oldu. Bilginin ve bilinçlenmenin önemine inanan tüm ebeveynlere katkıda bulunacağına inanıyorum.

Son olarak bir düzeltme: Ekim sayımızda yer alan “Kolik Hakkında Bilinmesi Gerekenler” yazısı Uluslar arası Emzirme Danışmanı Doç. Dr. Güliz Onat’a aittir. Giriş bölümünde derleme olarak yanlış ifade edilmiştir. Özür dileriz.

Mart sayısında tekrar buluşmak üzere, sevgiyle…

Berna Paşahan

Bu sayıda Öne Çıkan Konu Başlıkları