Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Temmuz Sayımız Çıktı
Anne Bebek Dergisi Temmuz 2017 / Sayı 199 Sayı 199 - Temmuz 2017


Temmuz sayısından merhaba…


Ha geldi, ha geliyor derken nihayet yaz geldi. Birçoğumuz yıllık izinlerimizi kullanarak tatile çıktık. Okullar da tatil. O zaman şimdi dinlenme zamanı…

Biz de sizler için dinlenme zamanlarınıza eşlik edecek eğlenceli bir sayı hazırladık. İlk yıllarda bebek gelişimi ve bakımında annelerin en çok sordukları soruları topladık ve uzmanımıza yönelttik. Anne adaylarını atlamak olmazdı. Bir de hamilelikte en çok merak edilenleri derledik.

Bebeklerin ne yediği kadar ne çıkardıkları da annelerin merak konusu. Bebeğinizin kakası gerçekten çok şeyler söyler. Bu konuda da uzmanımızdan görüşler aldık. Yaş aralıkları yakın ve aynı anne babadan doğduğu halde farklı kişilik özelliklerine sahip çocuklar arasında nasıl denge kurmalı ve anne baba tutumları nasıl olmalı merak edilen bir başka konu başlığımızdı.

Bu sayımızda ünlü yüzümüz Gökhan Türkmen. Kendisi ikinci çocuğunu kucağına almış, babalığının keyfini ve kızlarının kendisine kattığı güzellikleri sonuna kadar yaşayan duyarlı bir yürek. Keyifle okuyacağınız bir röportaj.

Çocuklarla gidilen piknik ya da sahilde yanınızda götüreceğiniz lezzetli ve bir o kadar da sağlıklı atıştırmalıklar ya da evde beş çayına hazırlayacağınız tartlar da yemek önerilerimizin bulunduğu sayfalarda.

Dinamik Anne Tuğba’dan aşıların önemini, diyetisyenlerimizden beslenme ile ilgili bilgileri, moda ve tanıtım sayfalarımızdan da yeni çıkan ürünleri takip edebilirsiniz.
Yani bu Temmuz, şezlongunuzda uzanırken, bir yandan güneş bir yandan dergimizle rahatlayabilir, tüm yılın yorgunluğunun bedeninizden akıp gittiğini hissedebilirsiniz.

Ağustos’ta görüşmek üzere, keyifli tatiller hepinize…

Berna Paşahan

  

 

 

Bu sayıda Öne Çıkan Konu Başlıkları