Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Yepyeni Çocuk Oyunları Mart Ayında TİM Show Center’da!

Etkinlik Hakkında

Garfield Doğum Günü Partisi’ne Davetlisiniz

7’den 77’ye büyük küçük herkesin sevgilisi tembel kedi  Garfield, sevimli dostu Odie ile yine maceradan maceraya koşmaya devam ediyor. John, kedisi Garfield için bir doğum günü partisi hazırlamıştır. Garfield ise alacağı hediyelerin peşindedir ve John tarafından kendisinin ihmal edildiğini düşünmektedir. John’un ilgisini çekmek için birbirinden zeki planlar yapan Garfield, arkadaşlığın ne kadar önemli olduğunu anlayacaktır.

Balerin Prensesler’in Sürprizlerle Dolu Yaşamına Tanıklık Edin

Büyük bir sarayda yaşayan prenses kardeşlerin en büyük tutkusu baledir. Bale yapmayı çok seven Balerin Prensesler, bir gün, daha önce saraylarında hiç görmedikleri bir şeye tanık olurlar. Gizemli ve sihirli bir dünyanın kapılarını açacak sırrı keşfederler. Bu sihirli yolculuk sonunda prenses kardeşleri büyük bir sürpriz beklemektedir. Babalarının krallığının tehlikeye girmesi üzerine Balerin Prensesler, ülkelerini kurtarmak için birlikte çalışmak zorunda kalacaklardır. Böylece sorunların üstesinden gelebilmek için birlik olmanın ne kadar önemli olduğunu öğrenirler.

Müzikli Çocuk Oyunu Sinderella ile Masal Dünyasında Yolculuğa Çıkın

Bir ayakkabı sıradan birini prenses yapabilir mi? Üvey annesi ve üvey kız kardeşleri tarafından kötü davranılan Külkedisi’nin umutlarının azaldığı anda ona yardım eden iyilik perisi, sevgili dostları fareler ve kuşlar sayesinde hayatı değişebilecek midir?

Deniz Kızı ile Okyanus Ülkesi’ndeki Büyülü Bir Yolculuğa Hazır Mısın?

Okyanus Ülkesi’nde güzel bir deniz kızı, sihirbaz bir kral, sevimli bir yengeç, unutkan bir balık ve bir deniz cadısı... Meraklı bir martı, ışıl ışıl bir saray, yakışıklı bir prens ve büyük bir aşk... Okyanus Krallığı’nda mutlu bir yaşam sürdüren prenses, insanların yaşamını merak eder. Kızının üzülmesini istemeyen Okyanus Kralı ise Deniz Kızı’nın insanlara yaklaşmasını yasaklar.

 

Oz Ülkesi’nde (Oz Büyücüsü) Dorothy ile Neşeli Bir Maceraya Katılın

Kahramanımız Dorothy, evinin bahçesinde vakit geçirirken, renkli bir ülkenin hayalini kurmaktadır. Tam bu sırada çıkan fırtınanın ardından kendini renkli ve büyülü bir ülkede bulur. Burayı çok beğenmesine rağmen evine dönmek isteyen Dorothy karşısına çıkan iyi yürekli cadıdan bunu rica eder. Cadı ona Oz Büyücüsü’nün bu isteğini yerine getireceğini söyler. Oz'un sarayına sarı renkli yolu izleyerek gidebileceğini dile getirir ve ona sihirli ayakkabıları giydirir. Fakat bu kötü yürekli batı cadısının hiç hoşuna gitmez. Dorothy sarı renkli yolda ilerlerken sırasıyla korkuluk, teneke adam, ve aslan ile karşılaşır. Sevgi, emek, dostluk, yardımseverlik, dürüstlük, paylaşmak, cesaret ve işbirliği gibi bir çok olumlu kavramın altını çizen iki perdelik müzikal çocuk oyunu kaliteli vakit geçirmek için ideal.

Gösteri Günleri:

Garfield Doğum Günü Partisi 5 Mart 2017, Pazar 13:00
Balerin Prensesler 12 Mart 2017, Pazar 13:00
Sinderella 18 Mart 2017, Cumartesi 13:00
Deniz Kızı 19 Mart 2017, Pazar 13:00
Oz Ülkesi 25 Mart 2017, Cumartesi 13:00
Garfield Doğum Günü Partisi 26 Mart 2017, Pazar 13:00

Etkinlik Tarihi: 05/03/2017
Etkinlik Yeri: İstanbul - Sariyer
Detaylı Bilgi: http://www.timshowcenter.com/?x43/altinok-cocuk-tiyatrosu
İlginizi Çekebilecek Diğer Etkinlikler