Giriş Yapın

Facebook ile Bağlan Sizin adınıza paylaşım ve izinsiz gönderim yapmıyoruz.
Bebekler İçin Kehribar Diş Kolyesi
Bebekler İçin Kehribar Diş Kolyesi
Bebekler Neden Pamukçuk Olur?
Bebekler Neden Pamukçuk Olur?

Evde Yenidoğan ve Prematüre Bakım Hizmeti

Evde Yenidoğan ve Prematüre Bakım Hizmeti

 

Ne yapacağınızı bilmez ve telaş halinde misiniz? Aslında sekiz ay boyunca birçok kitabı okudunuz, dergileri karıştırdınız ve kendinizi tam da hazır hissediyorken birden ilk gün hatta ilk hafta nasıl geçecek tedirginliği ile boğuşarak mı dokuzuncu ayınıza girdiniz. Derin bir nefes alın. Evde Yenidoğan ve Prematüre Bakım Hizmeti veren Uzman Hemşire Betül Bağçeci size yardımcı olmak için var. Nasıl mı? Cevabı yazımızda.


Evde Yenidoğan ve Prematüre Bakım Hizmeti’nin İçeriği Nedir?

Doğumdan itibaren emzirme desteği (doğru pozisyon, emzirme sıklığı ve süresi), farklı tutuş teknikleri, yeni doğanın banyosu, bebek masajı, göbek bakımı, sünnet pansumanı, doğru gaz çıkarma teknikleri, vücut bakımı, bebeğin giyinmesi ve uygun oda ısısı, süt sağma ve saklama koşulları, uyku eğitimi, lohusanın beslenmesi, sarılığın nedenleri ve çözüme yönelik bilgiler ile aileyi destekliyoruz. Oluşturduğumuz özellikli ekip sayesinde anne adaylarımıza doğum koçluğu ve yenidoğan doğum fotoğrafçılığı konusunda da hizmet veriyoruz.

Herkes Faydalanabilir Mi? Süresi nedir? Tüm Gün Mü Ailenin Yanında Oluyorsunuz?

Evet, doğum yapmış her anne bu hizmetten faydalanabilir. Aile gün süresini 12/24 saat hizmetler olarak bütçesine ve ihtiyacına göre belirleyebilir. Eğer isterlerse, 2 saatlik eğitim (banyo, emzirme eğitimi) şeklinde de hizmet talep edebilirler. Hizmetlerimiz 12/24 ya da 2’şer saatlik olmak üzere süreye göre ücretlendiriliyor.

Evde Yenidoğan ve Prematüre Bakım Hizmeti Almanın Faydaları Nedir?

Doğru emzirme ve bakım teknikleri ile annenin oluşabilecek meme ucu yaralarını en aza indirgiyoruz. Bebeği doğru ve planlı bir şekilde emzirterek oluşabilecek sarılık ve doğum sonrası kilo kaybının önüne geçiyoruz. Uzman bilgisi ile bebek bakımında yanlış bilinenleri tespit edip tüm aileyi eğitime dahil ederek lohusanın bu süreci keyif alarak geçirmesini sağlıyoruz. Özellikle ilk 1 hafta hizmet alan ailelerimiz artık bebeklerinin dilini öğrendikleri için sonraki sürece daha mutlu ve özgüvenleri yüksek bir şekilde devam ediyorlar.

Bu Hizmetlerde Annelerde En Sık Neleri Gözlemlediniz?

Öncelikle hizmet verdiğimiz her evden mutlu ayrıldığımızı söylemek isterim. Henüz yeni doğum yapmış lohusa bir anneyi hizmet süresince stressiz, özgüveni yüksek ve mutlu görmek ve bunun bir parçası olmak gurur verici. Hastane sürecinde yaşanan yorgunluk ve gerginlikler annelerin endişeye kapılmasına yol açabiliyor, ayrıca eve geldiklerinde doğuma kadar aldıkları tüm eğitimler ya da okudukları hamilelik kitaplarındaki bilgiler bir anda sıfırlanabiliyor. Bir diğer deyişle teorik ve pratik aynı olmuyor. Biz hizmetlerimiz sayesinde bu ve bu gibi durumları sonlandırıyoruz.

Anne Adaylarımıza Neler Söylemek İstersiniz?

Anne adayları mucizevi bir olaya adım atmak üzereler. Biz onları bu yolda ilk adımları beraber atmaya davet ediyoruz. Uzman kadromuz, tecrübeli ve güler yüzlü bebek hemşirelerimizle annelerin bu yepyeni süreci huzur içinde, panik ve telaşa kapılmadan geçirmelerini sağlamayı hedefliyoruz.

İlginizi Çekebileceğini Düşündüğümüz Diğer Haberler
FACEBOOK YORUMLARI
ANNEBEBEK ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorumları görebilmek, soru, görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşmak için facebook hesabınız ile giriş yapmalısınız.

Facebook’ta adınıza gönderim yapmadığınızı bilmenizi isteriz..